Бериславський педагогічний коледж – 80 років на освітянській ниві Херсонщини

Бериславський педагогічний коледж – це сучасний навчальний заклад, що відповідає вимогам суспільства, це храм науки, де акцент у навчальній, методичній і виховній роботі ставиться на інтелектуальний розвиток майбутнього педагога, бо він є посередником між людьми і високими сферами науки і мистецтва.

Бериславський педагогічний коледж – вищий  навчальний заклад І рівня акредитації, комунальної форми власності, який здійснює підготовку фахівців за спеціальностями освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної загальної середньої освіти.

У грудні 2010 року коледж нагороджено «Золотим символом якості національних товарів та послуг України» за забезпечення високого рівня навчального процесу, підготовки фахівців та вагомий внесок у формування та розвиток освіти і науки України, у 2011 році – знаком «Кращі підприємства України» за динаміку розвитку навчального закладу.

Метою діяльності коледжу є формування на основі національних надбань світового значення та усталених європейських традицій педагога XXI століття, здатного здійснювати професійні функції на демократичних та гуманістичних засадах, реалізовувати освітню політику як пріоритетну в державі, забезпечувати розвиток особистості, задоволення її освітніх і духовно-культурних потреб.
Протягом багаторічної історії свого розвитку навчальний заклад здобув вагомий авторитет у освітянських колах, підготував понад 20 тисяч педагогічних працівників.
Коледж пишається своїми вихованцями, адже за 80 років діяльності 70% випускників різних років сьогодні працюють у школах та дошкільних закладах Херсонщини.

ПОВНИЙ ТЕКСТ (ПЕРЕГЛЯНУТИ)

Комментарии закрыты